Fajnie spędzony urlop nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Jedną z interesujących ofert turystycznych jakie proponuje województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Znajdujące się na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają wyjątkowo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół ośrodka zapachy olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja dobremu funkcjonowaniu układu oddechowego.
Turyści odwiedzający Sielpię, którzy cenią aktywną formę wypoczynku mogą bez problemu zaplanować dużo wycieczek do najbardziej atrakcyjnych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do interesujących miejsc, które obowiązkowo trzeba zwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, wiodące po tajemniczych zakątkach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku zlokalizowanym w Sielpi to idealna propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Obok możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w zbiorniku Czarnej Koneckiej mogą liczyć na wiele interesujących atrakcji, które umilają im urlop nie wyłącznie podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Doskonałą propozycję dla gości doceniających spokojny wypoczynek z dala od gwaru miejskiego bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają bardzo dobre warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję super bazy noclegowej podczas najbliższego urlopu.


Dużo więcej znajdziesz pod tym adresem:: Sielpia domki nie drogie a rewelacyjna miejscówka